Alanya High School

3.9
(34)

Alanya High School adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Bostancıpınarı Cd. No:41, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 10 89

Alanya High School Yol Tarifi

Alanya High School Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Bostancıpınarı Cd. No:41, Alanya – Antalya olan Alanya High School, işletmesine (0242) 513 10 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya High School ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya High School yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya High School hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya High School ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya High School ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya High School için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya High School bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya High School sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya High School Yorumları

  1. Alanyanın en eski eğitim kurumlarından birisi olan Alanya lisesi 4 kuşaktır babadan ogula eğitim vererek bu alanda belkide Turkiyedeki sayılı eğitim kurumlarından birisi zengin eğitim kadrosuyla merkezi konumuyla Alanyada sembol simge eğitim kurumlarından birtanesi

  2. Herşeyiyle apayrı ortamı hocaları hepsi bir birinden mükemmel ben bi 4 yıl daha oku deseler zevkle okurum saygılar ❤️bu bankta ayrı beee

  3. Çok güzel öğretmeler ve eğitimciler var bu kesin orda okuyan biri olarak söylüyorum inanın öğretmeler çok iyiler ders yönünden de akademik yondende fakat öğrenci ortamlı rezalet bu kadar güzel bir okula bu kadar itici öğrenciler yakışmıyor ama egtimi dersleri öğretmenler çok iyi ????

Comments are closed.