Hidden Garden

4.5
(292)

Hidden Garden adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Tophane, Tersane Sk. No:7, Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Hidden Garden Yol Tarifi

Hidden Garden Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Tophane, Tersane Sk. No:7, Alanya – Antalya olan Hidden Garden, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hidden Garden ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hidden Garden yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hidden Garden hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hidden Garden ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hidden Garden ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hidden Garden için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hidden Garden bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hidden Garden sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 292

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Hidden Garden Yorumları

  1. Mekan olarak çok iyi yanliz serinletici yok bu cok kötü oldugunuz yerde sirilsiklam oluyorsunuz harici 10 yildiz????

  2. Kesinlikle uğrayıp gözleme yemeli ve bir şeyler içmelisiniz. Gerçek anlamda saklı bir bahçe, saklı bir cennet. Serin bir uğrama noktası. Sıcak, samimi bir işletme. Ayrıca çok da uygun fiyatlı. Gerçekten harika.

  3. Çok kalabalık, fakat ağırlama ve hizmet sıfır hiç profesyonel lik yok

  4. Bir iletişim numarası alabilirmiyim? İstanbula zeytin siparişi verecektim.

  5. Lezzetli gözlemler bol kepçe ellerine sağlık. Taze sıkılmış portakal suyu kesinlikle içilmeli ????

Comments are closed.