Hayate Hanım Primary School

4.6
(18)

Hayate Hanım Primary School adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Kültür Cd. No:1, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 16 48

Hayate Hanım Primary School Yol Tarifi

Hayate Hanım Primary School

Hayate Hanım Primary School Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Kültür Cd. No:1, Alanya – Antalya olan Hayate Hanım Primary School, işletmesine (0242) 513 16 48 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hayate Hanım Primary School ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hayate Hanım Primary School yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hayate Hanım Primary School hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hayate Hanım Primary School ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hayate Hanım Primary School ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hayate Hanım Primary School için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hayate Hanım Primary School bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hayate Hanım Primary School sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Hayate Hanım Primary School Yorumları

  1. bu devirde böyle bir okul, hademeleri yürümekten aciz temizleme ne kelime….

  2. Ben alanyada 8 yaşıma kadar kaldım ama sonra gaziantep e taşındım 8 yaşıma kadar hayate hanım ilk okulunda okudum BURDAN SONGÜL HOCAYA SELAM????????☺☺

Comments are closed.