Hayal Akvaryum

2.4
(8)

Hayal Akvaryum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 519 09 10

Hayal Akvaryum Yol Tarifi

Hayal Akvaryum

Hayal Akvaryum ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Alanya – ANTALYA olan Hayal Akvaryum, işletmesine (0242) 519 09 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hayal Akvaryum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hayal Akvaryum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hayal Akvaryum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hayal Akvaryum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hayal Akvaryum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hayal Akvaryum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hayal Akvaryum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hayal Akvaryum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Hayal Akvaryum Yorumları

  1. Kaba, egolu ve hayvancılıkla alakası olmayan bir işletme. Çok pahalı ürünler satıyorlar. Müşterilerini ise yanlış yönlendiriyorlar….

  2. Hoş güzel bayan arkadaş güzel mekan yardımcı oluyor

  3. Çok pahalı ve müşteriye tutumları çok kaba. Tavsiye edilecek bir şey arıyorum bulamıyorum maalesef.

Comments are closed.