Harem Cafe Bar

4.3
(141)

Harem Cafe Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, No:, İskele Cd. No:48, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 92 25

Harem Cafe Bar Yol Tarifi

Harem Cafe Bar

Harem Cafe Bar Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, No:, İskele Cd. No:48, Alanya – Antalya olan Harem Cafe Bar, işletmesine (0242) 511 92 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Harem Cafe Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Harem Cafe Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Harem Cafe Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Harem Cafe Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Harem Cafe Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Harem Cafe Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Harem Cafe Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Harem Cafe Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 141

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Harem Cafe Bar Yorumları

  1. 2002 yılından beri her tatilde geliyorum.Hizmet,kaliteden ödün vermeyen işletmecilerinin hepsini kutluyorum teşekkürler.

  2. Pavyon olmamaya çalışsalarda, pavyon uygulamaları buna ket vuruyor!..

  3. Rakı içilmez Meze neredeyse yok Bira içerim Müzik dinlerim derseniz Sahnesi Güzel

Comments are closed.