Han Cafe & Nargile Evi Alanya

3.8
(28)

Han Cafe & Nargile Evi Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, İskele Cd., Alanya – Antalya

Telefon : 0530 700 22 07

Han Cafe & Nargile Evi Alanya Yol Tarifi

HAN Cafe & Nargile Evi Alanya

Han Cafe & Nargile Evi Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, İskele Cd., Alanya – Antalya olan Han Cafe & Nargile Evi Alanya, işletmesine 0530 700 22 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Han Cafe & Nargile Evi Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Han Cafe & Nargile Evi Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Han Cafe & Nargile Evi Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Han Cafe & Nargile Evi Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Han Cafe & Nargile Evi Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Han Cafe & Nargile Evi Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Han Cafe & Nargile Evi Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Han Cafe & Nargile Evi Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Han Cafe & Nargile Evi Alanya Yorumları

  1. Fiyatlar çok çok yüksek. Ayrıca hizmetten hiç memnun kalmadım. Masadaki biten içecek bardaklarını 20 defa önümüzden geçen garsonlardan hiç birisi toparlamadı. Konum olarak çok güzel bir yerde ve eski bir binada ancak eski binanın içerisinde oturulamıyor. Çünkü binada soğutma sistemi yokmuş. Yada garson bizi içeri almamak için öyle söyledi. Biz de orta yaşda karı koca ve 2 çocukdan oluşan bir aileyiz

Comments are closed.