Halk Beach

4
(30)

Halk Beach adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alanya – Antalya

Telefon : Belirtilmemiş.

Halk Beach Yol Tarifi

Halk Beach Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alanya – Antalya olan Halk Beach, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Halk Beach ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Halk Beach yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Halk Beach hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Halk Beach ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Halk Beach ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Halk Beach için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Halk Beach bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Halk Beach sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Halk Beach Yorumları

  1. Işletmelerin maşallahı var halka açık azıcık bir alan bırakmışlar.bu yıl korona sebebiyle turist az.şükür ki yurdum insanı azıcık daha bu plajdan faydalanabiliyor.Kayalık yok .plaj kum ve çok güzel. çocuklar için çok uygun ve ideal .Mahmutlarda olmamıza rağmen dalga olmadığı için buraya geliyoruz.Su çok güzel.Ama pislik ise berbat hala insan olamadık .yüzdüğün denizin içinden her şey çıkıyor şişe kapağı mı dersin maske mi dersin aklınıza gelmeyecek çöp denizde Allahım bizlere akıl fikir versin faydalandığımız nimetin içine ..ıçmakta birinciyiz.5 yıldız denizin güzelliğine 1 yıldız da insanımızın öküzlüğüne .ortalamasını alınca 3 yıldız düşüyor.belediyenin şezlongu ve şemsiyesi var ücretsiz ama boş bulmak imkansız.şehir merkezinde ulaşım kolay.ee uğranması gerekir yinede diyorum canım Alanyam

  2. Kumu ve denizi güzel. Suyu berrak derinliği sığ. 100m gidin şu hala belinizde.

  3. Deniž sığ, kum ince ve güzel. Alanya Belediyesinin arkasından başlayıp sahil ışletmeleriyle devam ediyor. Alanya Belediyesinin arka tarafı ücretsiz. Belediyeye ait alana sabah erken giderseniz ücretsiz şenjlong ve şemşiye bulabilirsiniz. Daha temiz bir denizde yüzmek için sabah gitmek ya da biraz acilmak gerek. Süpriz derinlik yok 180 cm bir adamın ayaği 100 metre acilsa bile yere değiyor.

Comments are closed.