Hakan Usta Baklavaları

4.5
(49)

Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Büyükhasbahçe Caddesi No:24/A, Alanya – Antalya

Telefon : 0552 755 08 00

Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi Yol Tarifi

Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi

Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Büyükhasbahçe Caddesi No:24/A, Alanya – Antalya olan Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi, işletmesine 0552 755 08 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hakan Usta Baklavaları Alanya Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Hakan Usta Baklavaları Yorumları

  1. Burdaki soğuk baklavaya bayılıyorum. Gittiğim bazı yerlere hediye olarak götürüyorum yiyen herkes çok memnun. Bu güzel lezzet için teşekkür ederiz. Çalışan güler yüzlü arkadaşlara selam olsun 🙂

  2. Yeri ve mekanın diyazni cok hoş birkaç kez onune park ettim ama iş gereği oturup yiyip icme firsatim olmadı ama beğendim. En kisa zamanda eşimle gidip mutlaka tatlılarını ve böreğini denicem…

  3. Rahatlıkla pasta tatlı alabileceğiniz temiz nezih, ailenizle rahatlıkla oturup çay içebileceğiniz bir yer. Aynı zamanda kaliteli ürünlerin fiyatı da çok iyi. Her bütçeye uygun tatlı bulunuyor.

Comments are closed.