Guney Akdeniz Seyahat

3.3
(417)

Alanya Guney Akdeniz Seyahat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Mah.Aki Dizdaroğlu Sok, Otogar no:14, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 45 29

Alanya Guney Akdeniz Seyahat Yol Tarifi

Guney Akdeniz Seyahat

Guney Akdeniz Seyahat Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Mah.Aki Dizdaroğlu Sok, Otogar no:14, Alanya – Antalya olan Guney Akdeniz Seyahat, işletmesine (0242) 513 45 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Guney Akdeniz Seyahat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Guney Akdeniz Seyahat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Guney Akdeniz Seyahat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Guney Akdeniz Seyahat ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Guney Akdeniz Seyahat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Guney Akdeniz Seyahat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Guney Akdeniz Seyahat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Guney Akdeniz Seyahat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 417

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Guney Akdeniz Seyahat Yorumları

  1. Sefere çıkılmadan önce anlaşıyoruz beni Antalya havalanına yanında bırakacaklar yürüme mesafesi ne diyorum 10 dk deniliyor tamam diyorum 10 dk ne ki zaten . Bıraktıkları yerde yürüme mesafesi 1 saat ve akşam vakti sağolsun yolda yardimsever bir abi ile karşılaştim beni havaalanına bıraktı yoksa uçağa yetisemicektim. Kardeşim tamam içine girmiyosunuz bilmiyorum belli ne diye 1 saatlik mesafeye 10 dk diyorsunuz. Başta bilgiyi doğru düzgün verseydiniz başka bir alternatif bulur öyle giderdim. Haram zıkkım olsun !

  2. Severek tercih ettiğimden çok çoğu zaman mecbur kaldığım için hizmetinden yararlandığım, Akdeniz bölgesinin en çok bilinen yolcu taşıma firması.. İlçeden ile veya ilden ilçeye gidecekseniz ikili ilişkinizin kuvvetli olduğu bir şoför veya muavinle giderseniz Türkiyenin en iyi bilinen firmalarından bile daha rahat yolculuk yapabilirsiniz.

  3. Hayatımda hiç bu kadar rezil bir yolculuk daha yapmadım. Bir saat geç geldi. Hiç mola vermeden geldik. Beşer dakika petrol bile olup olmadığı belli olmayan yerlerde durdu.

  4. Hizmet güzel, şoförler kaliteli ve tecrübeli insanlar sağolsunlar. zamanında hedefine variyorsun. Teşekkürler Güney Akdeniz kazasız belasız yolculuklar dilerim ????

  5. Ne yani internetten alınacak olan bilete bakıyorum babam için 100 lira olan bilete babamdan Adana şubesi 130 lira fiyat çekiyor.. Babam internet çağına 65 yaşında girmiş bilmiyor adam .o bilet te 100 lira yazıhane de 130 lirA fiyat çekiliyor.ayiptir ayıp.

Comments are closed.