Gul Pharmacy

3.5
(2)

Gul Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Damlataş Cad. No:22, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 78 06

Gul Pharmacy Yol Tarifi

Gul Pharmacy

Gul Pharmacy Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Damlataş Cad. No:22, Alanya – Antalya olan Gul Pharmacy, işletmesine (0242) 511 78 06 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gul Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gul Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gul Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gul Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gul Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gul Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gul Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gul Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Gul Pharmacy Yorumları

  1. El sıkışan kasiyer bize gıda zehirlenmesinden sonra mideyi iyileştirmek için uygun mineraller yerine bazı vitaminler sattı. Sanırım bir tane de en pahalı olanıydı.

Comments are closed.