Fatma Alaettinoğlu İlkokulu

4.4
(5)

Fatma Alaettinoğlu İlkokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Yüksel Sk., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 65 34

Fatma Alaettinoğlu İlkokulu Yol Tarifi

Fatma Alaettinoğlu İlkokulu

Fatma Alaettinoğlu İlkokulu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Yüksel Sk., Alanya – Antalya olan Fatma Alaettinoğlu İlkokulu, işletmesine (0242) 513 65 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fatma Alaettinoğlu İlkokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fatma Alaettinoğlu İlkokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fatma Alaettinoğlu İlkokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fatma Alaettinoğlu İlkokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fatma Alaettinoğlu İlkokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fatma Alaettinoğlu İlkokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fatma Alaettinoğlu İlkokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fatma Alaettinoğlu İlkokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Fatma Alaettinoğlu İlkokulu Yorumları

  1. Ebeveynler ve çocuklar için mükemmel personel tutumu! Okulun mükemmel durumu! Bunu gerçekten seviyoruz! Kızım birinci sınıfa gitti ve çok mutlu!

  2. Çocukluk okulum 2008 de ayrılmıştım. Öğretmenimiz nirgül muştal selamlar… 44 numara burak altun ???? onur,tunahan,muratcan,oğuzhan,kadir,clio,alican,anıl,eyüp, herkese selamlar…. rüyama girdiniz buradan ufakta olsa sesimi duyurmuş olmak istedim sizlere….

Comments are closed.