Erkek Kuaförü By Özcan

5
(132)

Erkek Kuaförü By Özcan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Ali Doğmuş Apt, Şevket Tokuş Cd. No:47 D:K:1 D:2, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 519 22 12

Erkek Kuaförü By Özcan Yol Tarifi

Erkek Kuaförü By Özcan

Erkek Kuaförü By Özcan Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Ali Doğmuş Apt, Şevket Tokuş Cd. No:47 D:K:1 D:2, Alanya – Antalya olan Erkek Kuaförü By Özcan, işletmesine (0242) 519 22 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erkek Kuaförü By Özcan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erkek Kuaförü By Özcan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erkek Kuaförü By Özcan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erkek Kuaförü By Özcan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Erkek Kuaförü By Özcan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erkek Kuaförü By Özcan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erkek Kuaförü By Özcan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erkek Kuaförü By Özcan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 132

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Erkek Kuaförü By Özcan Yorumları

  1. Özcan bey gayet profesyonelce işini yapıyor hoş sohbeti güler yüzüne gelirsiniz buraya hijyen anlamindada oldukça titizlik göstermiş mekanın rahatligi ayrı bı güzel basarilar dilerim ????

  2. Hem özcan bey hem de çalışanlar çok efendi düzgün insanlardı. Özcan bey harika bir saç/sakal kesimi yaptı. Mükemmel bir de fön çekti. Fiyat gerçekten uygundu. Alanya da salon farkı diyerek çok yüksek fiyat isteniyor. Burası sadece bir berber değil erkek bakım salonu gibi hizmet verip gayet uygun fiyatlar alıyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

  3. Mükemel yer traşlarıda çok iyi yapıyorlar ilgi alaka oldukça güzel Ödediğiniz ücreti sonuna kadar hakediyorlar teşekkür.

  4. Çok başarılı bir salon Özcan beyin ellerine sağlık????????????????

Comments are closed.