Eren Cafe

5
(3)

Eren Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Fatih Sk. No:4/B, Alanya – Antalya

Telefon : 0536 639 55 66

Eren Cafe Yol Tarifi

Eren Cafe

Eren Cafe Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Fatih Sk. No:4/B, Alanya – Antalya olan Eren Cafe, işletmesine 0536 639 55 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eren Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eren Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eren Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eren Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eren Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eren Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eren Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eren Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Eren Cafe Yorumları

  1. A place when all the prices are written. Simple menu. Cheap prices for Alanya. Comfortable terrace. Quiet area. Good food. Try the Kahvalti, local turkish breakfast. Very good value.

Comments are closed.