Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes

3.8
(12)

Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Bostancıpınarı Cd. no:12/A, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 511 22 21

Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes Yol Tarifi

Emmy Ayakkabı - Club Emmy Shoes

Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Bostancıpınarı Cd. no:12/A, Alanya – ANTALYA olan Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes, işletmesine (0242) 511 22 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Emmy Ayakkabı Club Emmy Shoes Yorumları

  1. Alanya da en çok çeşit burada. Internetten bir ayakkabı gördüyseniz Emmy e uğramadan almayın. %90 vardır. Fiyat, barkod politikasına gıcık olsamda kalite, ilgi, çeşit tatminkâr.

  2. Fiyatına göre oldukça şık, sağlam ve kibar bir duruşu var.. Beğendim..

  3. Sıfır yıldız olsa onu işaretleyecektim. Değişim var demelerine rağmen içime sinmeden aldığım ve bir kez bile giymedigim ayakkabıyı bahaneler bulup değişim yapmadılar. Üstüne üstlük yalancı çıkarıyorlar. gerçi böyle küçük esnafdan çok birşeyde beklememek lazim.

  4. Çok seviyorum bu ayakkabiciyi aradigin herşey var kaliteli tarz sandaletler terlikler ayakkabılar tavsiye ederim gitmeye kalmasın.

  5. Bir yıldızı bile hak etmiyor. Ayakkabı almayın eğer alacaksanızda satış fişini mutlaka alın çünki vermiyorlar. Satış fişi tüketici heyetine gitmeniz için gerekli.

Comments are closed.