Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu

4.2
(103)

Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Küçükhasbahçe, Keykubat Blv. No:97, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 50 61

Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu Yol Tarifi

Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu

Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Küçükhasbahçe, Keykubat Blv. No:97, Alanya – Antalya olan Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu, işletmesine (0242) 513 50 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 103

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Ekmek Fırın Pastane & Cafe Çevreyolu Yorumları

  1. Ürünler çok lezzetli ve daima sıcacık. Personel çok iyi ve titiz. Tebrikler ????

  2. Hiçbir işletmeyi kötülemek istemem ancak üç beş plastik masa, sandalyeyle işletmecilik olmaz. Fırın ortasından Düğün, nişan, kına salonuna çıkılmaz. İnsan trafiği içinde gıda üretimi, hijyeni olmaz. Fırından girişi ayırın bence. Bir iki personel daha hizmet için ekleyin. Masada su biter (gazlı içecek neyse/ sorun değil) ortada garson yok. Otopark yok. Yönlendirme yok. Referans olması dileğiyle… Çünkü bir işletme için bu yorumlar, şakşakçı tanıdıkların yorumlarından kat be kat değerlidir. Hayırlı işler dilerim.

  3. 2 çay istemek için 20 dk bekledik bir kez daha içmeye korktuk. Servisi sıfır

Comments are closed.