Duraq Fast Food

3.9
(12)

Duraq Fast Food adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Atatürk Blv. No:19, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 519 19 95

Duraq Fast Food Yol Tarifi

Duraq fast food

Duraq Fast Food Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Atatürk Blv. No:19, Alanya – Antalya olan Duraq Fast Food, işletmesine (0242) 519 19 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Duraq Fast Food ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Duraq Fast Food yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Duraq Fast Food hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Duraq Fast Food ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Duraq Fast Food ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Duraq Fast Food için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Duraq Fast Food bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Duraq Fast Food sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Duraq Fast Food Yorumları

  1. Tadını bozmayan nadir yerlerden, Hatay usulü et döner favorimdir????

  2. Kaşarlı dürüm kaşarı biraz daha olabilir teşekkürler duraq fastfood

  3. Eşimle deneyelim dedik. Tavuk dürüm istedim. Normalde bilmediğim yerden yemem bir değişiklik yapayım dedim kesinlikle pişmanlık tavuğun yanında arı da yiyebiliyorsunuz. Tavsiyem yerken dikkat edin.

Comments are closed.