Dünya Döner

4.2
(97)

Dünya Döner Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Şevket Tokuş Cd. No:70/A, Alanya – Antalya

Telefon : 0532 512 51 72

Dünya Döner Alanya Yol Tarifi

Dünya Döner Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Şevket Tokuş Cd. No:70/A, Alanya – Antalya olan Dünya Döner Alanya, işletmesine 0532 512 51 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dünya Döner Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dünya Döner Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dünya Döner Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dünya Döner Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dünya Döner Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dünya Döner Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dünya Döner Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dünya Döner Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 97

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Dünya Döner Yorumları

  1. Gayet temiz ve lezzetli yiyecekler sunan bir restauranttı ben ve yanımdaki misafirler beğendik hizmette iyi kalitedeydi

  2. Temiz ve lezzetli. Her şeyden önemlisi güler yüzlü ve ilgili personel .

  3. Güler yüzlü ilgili personeller var ve Manavgat Side gibi bir yerde çok çok uygun fiyatlar var

Comments are closed.