Doy Doy Mersin Tantuni

4.7
(29)

Doy Doy Mersin Tantuni adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Galatasaray Cd. No:49 D:F, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 14 53

Doy Doy Mersin Tantuni Yol Tarifi

Doy Doy Mersin Tantuni Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Galatasaray Cd. No:49 D:F, Alanya – Antalya olan Doy Doy Mersin Tantuni, işletmesine (0242) 511 14 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doy Doy Mersin Tantuni ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doy Doy Mersin Tantuni yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doy Doy Mersin Tantuni hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doy Doy Mersin Tantuni ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doy Doy Mersin Tantuni ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doy Doy Mersin Tantuni için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doy Doy Mersin Tantuni bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doy Doy Mersin Tantuni sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Doy Doy Mersin Tantuni Yorumları

  1. Çalışanların müşteriye karşı tavrı kesinlikle çok iyi. Ustasından, kasiyerine hepsi güler yüzlü. Garsonları çok güler yüzlü, çok memnun kaldım.

  2. Boyle bi lezzet gizli kalmamali denemelisiniz kesinlikle

Comments are closed.