Doğan Taşımacılık

3.5
(12)

Doğan Taşımacılık adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Elmas Sk., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 64 26

Doğan Taşımacılık Yol Tarifi

Doğan Taşımacılık

Doğan Taşımacılık Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Elmas Sk., Alanya – Antalya olan Doğan Taşımacılık, işletmesine (0242) 513 64 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Doğan Taşımacılık ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Doğan Taşımacılık yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Doğan Taşımacılık hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Doğan Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Doğan Taşımacılık ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Doğan Taşımacılık için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Doğan Taşımacılık bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Doğan Taşımacılık sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Doğan Taşımacılık Yorumları

  1. Piyasaya göre gayet işinin hakkını veren çalışanları var.. Olumsuz yorum yapan arkadaşın yaşadığı ciddi bir sıkıntı yok aslında..

  2. Yavuz doğan nakliye firması ile eşyalarımızı taşıtmıştık, kırılmayan eşyamız kalmamıştı.Daha birkac ay önce dünya para verip aldığım koltuk takımımın ahşap olan bütün ayakları mahvolmuş durumda sağa sola çarpa çarpa taşıdıkları için,yatak odamın garantisi yeni bitmişti daha ,beyaz olan takımında kırılmayan, çizilmeyen yeri kalmamıştı, kahvaltı takimlarim mı dersiniz,yemek takimlarim mı hangi birini saysam bilemiyorum , eşyalarım paketlenmeden sadece streç filmle sarılarak taşındı,taşınma esnasında kamera kaydı ve fotoğraf aldım ,mahkemeye vereceğim ayrıca da ,firma yetkileri aylarca bizi oyaladilar ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar , zaten çok ucuza taşımışlar bir de böyle söylüyorlar

Comments are closed.