Devrek Si̇mi̇t Firini

4.5
(45)

Devrek Si̇mi̇t Firini adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Hacet Mahallesi alaiye caddesi, Kasapoğlu Sk. No:1/B, Alanya – Antalya

Telefon : 0553 950 67 67

Devrek Si̇mi̇t Firini Yol Tarifi

Devrek Si̇mi̇t Firini Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Hacet Mahallesi alaiye caddesi, Kasapoğlu Sk. No:1/B, Alanya – Antalya olan Devrek Si̇mi̇t Firini, işletmesine 0553 950 67 67 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Devrek Si̇mi̇t Firini ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Devrek Si̇mi̇t Firini yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Devrek Si̇mi̇t Firini hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Devrek Si̇mi̇t Firini ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Devrek Si̇mi̇t Firini ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Devrek Si̇mi̇t Firini için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Devrek Si̇mi̇t Firini bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Devrek Si̇mi̇t Firini sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Devrek Si̇mi̇t Firini Yorumları

  1. Simit çok Iyi, amma tahinli poğaça süper tatlı ve yemeli. Elinize sağlık.

  2. Sanayiye giderdik önceleri. Şimdi gitmeye gerek kalmıyor. Harika lezzetli simitleri var.

  3. Alanyada simitinbtek adresi net birs ekilde söyleyebilirim çıtır gevrek simit yemek isteyenler sadece burda bulabilirsiniz.

Comments are closed.