Delfino Turkish Bath Alanya Hamam

4.5
(16)

Delfino Turkish Bath Alanya Hamam adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Atatürk Blv. No: 162, Alanya –

Telefon : 0534 332 33 22

Delfino Turkish Bath Alanya Hamam Yol Tarifi

Delfino Turkish Bath Alanya Hamam ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Atatürk Blv. No: 162, Alanya – olan Delfino Turkish Bath Alanya Hamam, işletmesine 0534 332 33 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Delfino Turkish Bath Alanya Hamam ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Delfino Turkish Bath Alanya Hamam yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Delfino Turkish Bath Alanya Hamam hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Delfino Turkish Bath Alanya Hamam ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Delfino Turkish Bath Alanya Hamam ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Delfino Turkish Bath Alanya Hamam için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Delfino Turkish Bath Alanya Hamam bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Delfino Turkish Bath Alanya Hamam sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Delfino Turkish Bath Alanya Hamam Yorumları

  1. Bugün kendiliğinden oradaydık ve bir Türk hamamının tadını çıkardık. Personel, inanılmaz güzel ve uzlaşmacı. Zaman alıyor. Tam vücut masajı sadece profesyoneldi. 25 € açıkça çok ucuz. Böyle bir muamele için kişi en az 130 € öder. Personel tamamen fazla nitelikli. Geri dönmeyi seviyoruz ve bu hamam mutlak içeriden görünen bir ipucu.

  2. Berbat bir yer! Kirli, köpükten yapılan bir masajda (köpük masajı) Kaba bir masaj yapmamaya, boğaz ağrısına boyun eğmeme, bunun sonucunda kadın tüm gücü ile ezildi, sonuçta omurunu değiştirdi, şimdi yine uzun ve pahalı bir tedavi. Sauna soğuk, Türk değil, sıradan Fince. Boşanma parası. Buraya gitmeyin. Kimseye tavsiye etmiyoruz! Biz 10/16/2019 yürüdük.

  3. Güzeldi ailece gittik ilgilendiler temiz teşekkürler

  4. Nie polecam. Złodzieje ! W trakcie pracy chcieli zmiany zapłaty jaką wcześniej ustaliśmy. Zamiast 40 dolarów chcieli, żebyśmy zapłacili 100 dolarów.
    Praca polegała na zrobieniu warkoczyków córce. Grozili, że jak nie dopłacimy tyle pieniędzy ile oni chcą to wypuszczą córkę z niedokończoną fryzurą.
    Żeby jeszcze ta usługa była warta tyle pieniędzy. Ale nie ! Fryzjer pracował tak jakby robił to pierwszy raz. Był powolny i niedokładny. Fryzura częściowo rozpadła się po czterech dniach.

Comments are closed.