Damlatas Pharmacy

4.3
(7)

Damlatas Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Atatürk Blv. No:164 D:b, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 511 17 47

Damlatas Pharmacy Yol Tarifi

Damlatas Pharmacy

Damlatas Pharmacy Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Atatürk Blv. No:164 D:b, Alanya – Antalya olan Damlatas Pharmacy, işletmesine (0242) 511 17 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Damlatas Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Damlatas Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Damlatas Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Damlatas Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Damlatas Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Damlatas Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Damlatas Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Damlatas Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Damlatas Pharmacy Yorumları

  1. Bir turist kasabasının ortasında, ne yabancı dilleri ne de kendi ilaçlarınız / ilaçlarınız hakkında en gerekli bilgiye sahip olmayan bir çalışan mı? Bir daha asla !! (biz sadece bebekler po çinko krem ​​gerekiyordu.) ve ben birçok dil konuşuyoruz !!

  2. Çok güzel ve düşünceli bir hizmet. Sizin için doğru tedaviyi seçmede profesyonel olarak yardımcı olur.

Comments are closed.