Cut By Celal

3.4
(44)

Cut By Celal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane Mahallesi Bostancı Pınarı Caddesi Cimrin İş Hanı Kuaför By Celal No:24/C, Alanya – Antalya

Telefon : 0536 226 62 21

Cut By Celal Yol Tarifi

Cut By Celal

Cut By Celal Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane Mahallesi Bostancı Pınarı Caddesi Cimrin İş Hanı Kuaför By Celal No:24/C, Alanya – Antalya olan Cut By Celal, işletmesine 0536 226 62 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cut By Celal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cut By Celal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cut By Celal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cut By Celal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cut By Celal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cut By Celal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cut By Celal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cut By Celal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Cut By Celal Yorumları

  1. Platin dip boya yaptırdım ve tek kelimeyle şahane oldu. Şimdiye kadar kötü tecrübelerim olduğu için tanımadığım kuaförlere korkarak gidiyordum. Saçlarımda yanma ya da kopma olmadan açma işlemi yapıldı. Artık Alanya’ya geldiğimde gideceğim tek kuaför. İşlemi yapan Rasim Bey’e de ayrıca teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

  2. İğrenç kazık bir yer…. asla tercih etmeyin hiç beğenmedim oje parasını bile aldılar.ojeler benim olduğu halde manikür veya pedikür yaptırdığım zaman hiçbir kuaför talep etmiyor bunlar işi herşeyi para dökmüşler basit bir kuaför ????????????????

  3. Sakın ama sakın gitmeyin kalçama kadar olan saçlarımı çayır çayır yaktılar yanıkların gitmesi için omzumda kestirmek zorunda kaldım sözde bunlara da kuaför deniyor aldıkları parada cabası verdiğim para zehir zıkkım olsun ertesi günü de pişkin pişkin keratin yapçak mış saç yanmış zaten yapsan neye yarayacak anlamıyorum tekrar söylüyorum SAKIN GİTMEYİN

  4. Manikur tirnak ve pedikur islemi icin gittim guleryuzlu profesyonel bir ekip benim islemlerimi Sevda hanim yapti isinde cok iyi mutlaka gidilmeli

Comments are closed.