Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer

4.6
(7)

Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. 26/c 07400, Alanya – Antalya

Telefon : 0533 790 72 27

Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer Yol Tarifi

Çelebizade Baklava, Künefe ve Katmer

Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şevket Tokuş Cd. 26/c 07400, Alanya – Antalya olan Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer, işletmesine 0533 790 72 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Çelebizade Baklava Künefe Ve Katmer Yorumları

  1. Çok memnun kaldım. Müşteri ile ilgileri şahane.Baklavalar için zaten söze gerek yok, enfess

  2. ‫محمد مسباح المريخي (‪Mohammadalmeraikhi‬‏)‬‎ dedi ki:

    ????

  3. Baklavanın kitabını yazmış bir işletme Alanyada iki yerde şubesi var birisi alku araştırma hastanesi acili karşısında diğeri ise yaşam hastanesi karşı köşede özellikle soğuk baklavanın tavsiye ederim tad olarak hem hafif hemde farklı bir ürün iki yerdede park sorunu yok tavsiye ederim gelip tatmakta fayda var

Comments are closed.