Can Rent A Car

4.4
(8)

Can Rent A Car adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Yunus Emre Cd. Onur Apt D:31/C, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0530 547 60 61

Can Rent A Car Yol Tarifi

CAN RENT A CAR

Can Rent A Car ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Yunus Emre Cd. Onur Apt D:31/C, Alanya – ANTALYA olan Can Rent A Car, işletmesine 0530 547 60 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Can Rent A Car ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Can Rent A Car yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Can Rent A Car hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Can Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Can Rent A Car ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Can Rent A Car için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Can Rent A Car bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Can Rent A Car sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Can Rent A Car Yorumları

  1. Kesinlikle alışveriş yapılmayacak bir firma aracı aldıktan sonra müşteri de para kokusunu aldıkları zaman sürekli ekstra para isterler. Bunlar cingen alanyalı ama alnyanin cingenlerinden borçlarını ödemezler

  2. Güvenilir sağlam araç kiralama şirketi

Comments are closed.