Can Anaokulu

4
(9)

Can Anaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Küçükhasbahçe, Küçük Hasbahçe Cd., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 67 00

Can Anaokulu Yol Tarifi

Can Anaokulu Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Küçükhasbahçe, Küçük Hasbahçe Cd., Alanya – Antalya olan Can Anaokulu, işletmesine (0242) 513 67 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Can Anaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Can Anaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Can Anaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Can Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Can Anaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Can Anaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Can Anaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Can Anaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Can Anaokulu Yorumları

  1. Okul öncesi eğitim için çok iyi mahalleniz öğrenci kabul edilen mahalleler arasındaysa çocuğunuzu rahatlıkla gönderebilirsiniz

  2. Ben çocuğumu yolluyorum gayet güzel eğitim veriyorlar memunum

  3. Kesinlikle tavsiye etmiyorum beni haftalardır bankada ugrastiriyorlar bir iade yapacaklar yapmamak için hertürlü zorluğu çıkarıyorlar.Yapilmasi gerekeni bildikleri halde eksik evrak duzenleyip ugrastirip vazgecirmek için hertürlü yolu deniyorlar. bıktırdılar gerçekten

  4. Müdüresi olan bayan Torpille idareci olanlardan biri sanırım.Ondaki hava Kaymakam Beyde yok.İnşallah acilen değişir düzgün biri gelir.

Comments are closed.