Burger King

3.8
(92)

Burger King adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Gökçe Apt, Av. Asım Coşkun Cad D:No:6, Alanya – Antalya

Telefon : 444 5 464

Burger King Yol Tarifi

Burger King

Burger King Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Gökçe Apt, Av. Asım Coşkun Cad D:No:6, Alanya – Antalya olan Burger King, işletmesine 444 5 464 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Burger King ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Burger King yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Burger King hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Burger King ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Burger King ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Burger King için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Burger King bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Burger King sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 92

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Burger King Yorumları

 1. Liselilerin buluşma noktası aşıkların buluşma noktası çocukların anneleriyle stres attığı bir gelenin bir daha gelmem diyemeyeceği özel bir mekan lezzetli tatları merkezde olan konumu ile tavsiye edilir lakin park sorunu kısmen yaşayabilirsiniz birde oturma alanları biraz dar harici güzel karın doyurmaya birerw bir bir mekan

 2. Verilen iki ayrı sipariş için tek fiş açıp birisi soğumadan diğerinide yetişsede sıcak sıcak yeseydik…

 3. Klima sistemi zayıf personel sanki zorla hizmet veriyor gibi tavır içinde merkezi yerde olması tek olumlu yönü

 4. Alanya burger king, fiyatları normalin üzerinde ama hizmet ve yiyecekler kızartma ve burgerler lezzetli. Sağda solda ne olduğu belirsiz mekanlara girip risk almaktan iyidir.

 5. 2 menu aldim
  1. Crispy chicken cok Guzel
  2. BK XXL berbat yenilemicek bir turden burger
  Ilk paket olucak dedim tepsi ye konuldu ondan sonra pardon deyip gözumun onunde alindigi gibi poset’e atildi patates ler ters dönmus icecek ice tea miydi yoksa su muydu belli degil 2. Menu’nun yani xxl burger’i yiyemedim oldugu gibi cöpe attim…

Comments are closed.