Buddy Petshop

4.7
(28)

Buddy Petshop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Hacı Kadiroğlu Cd. 2 B, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0544 241 19 86

Buddy Petshop Yol Tarifi

BUDDY PETSHOP

Buddy Petshop ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Hacı Kadiroğlu Cd. 2 B, Alanya – ANTALYA olan Buddy Petshop, işletmesine 0544 241 19 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buddy Petshop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buddy Petshop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buddy Petshop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buddy Petshop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buddy Petshop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buddy Petshop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buddy Petshop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buddy Petshop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Buddy Petshop Yorumları

  1. güzel bir yer hep gülümsüyen bir yaşlı amca vardı yardımcı oluyorlar 3 adet elma salyngz aldım secmeme izin verdiler ankarada vermiyorlar ben çok beğendim burayı saygılarımla bkp.

  2. Sahibi Fahri bey çok iyi tam bir muhabbet üstelik pet dostu ????fiyatlarıda gayret normal.
    Tavsiye ederim ????????..

Comments are closed.