Bison Restoran Cafe Bar

4.5
(106)

Bison Restoran Cafe Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Alaaddin Sk. 3 A, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0530 821 72 69

Bison Restoran Cafe Bar Yol Tarifi

Bison Restoran Cafe Bar

Bison Restoran Cafe Bar ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Alaaddin Sk. 3 A, Alanya – ANTALYA olan Bison Restoran Cafe Bar, işletmesine 0530 821 72 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bison Restoran Cafe Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bison Restoran Cafe Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bison Restoran Cafe Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bison Restoran Cafe Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bison Restoran Cafe Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bison Restoran Cafe Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bison Restoran Cafe Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bison Restoran Cafe Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 106

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Bison Restoran Cafe Bar Yorumları

  1. Teşekkür Lee arkadaslar elinize sağlık herşey mukemb el

  2. Nezih bir ortam kaliteli restoran ürünleri ve tercübeli elamanlarla kaliteli bir hizmet alabileceginiz bir restoran teşekkür ederim emegi gecenlere

  3. Yemek iyidir, ancak birkaç kez gittiyseniz, hepsi birbirine çok benziyor. İskandinav misafirlerin sık sık ziyaret ettiği, orada çalışan hanımların çiftlere gözü yok, sadece skandibavyalı ya da İngiliz erkekler ve bizi hiç görmediler. Tüm övgüler, yukarıda ve öteye giden İngilizce konuşan genç adama! Bir kez oldukça güzel ama çok gürültülü müzik çok gürültülü ve bir Hollandalı olarak gerçekten daha az servis alıyorsunuz

  4. Çok güzel baba ve oğul işi. Biraz yavaş servis ama mükemmel yemekler. Harika karidesler ve lezzetli dana yahnisi vardı. Şiddetle tavsiye edilir!

Comments are closed.