Bi̇lge Eczanesi̇

2.8
(4)

Bi̇lge Eczanesi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, TURAN APARTMANI, Çangal Sk 15/A, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 512 75 44

Bi̇lge Eczanesi̇ Yol Tarifi

BİLGE ECZANESİ

Bi̇lge Eczanesi̇ Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, TURAN APARTMANI, Çangal Sk 15/A, Alanya – Antalya olan Bi̇lge Eczanesi̇, işletmesine (0242) 512 75 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bi̇lge Eczanesi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bi̇lge Eczanesi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bi̇lge Eczanesi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bi̇lge Eczanesi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bi̇lge Eczanesi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bi̇lge Eczanesi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bi̇lge Eczanesi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bi̇lge Eczanesi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Bi̇lge Eczanesi̇ Yorumları

  1. Pazar günleri de çalışır, personel İngilizce bilmektedir.

  2. Bu akşam nöbetçiydi ve içeride 1tane bile müşteri yoktu. 10yaşında bir çocuğa yardımcı olmadılar. Tabiki zorunluda değillerdi ama yakışmadı. Hani derlerya insanlık ölmüş aynen öyle bir an yaşattılar. Bu geceye ait bir durum olduğunu genelde müşterilerine böyle davranmadıklarını ummak istiyorum.

  3. Bu gece nöbetçi eczane diye Bilge Eczanesine gittim (10.07.2021) oğlum için boğaz spreyi ve burun spreyi istedim bana 83₺ fatura çıkardılar, bu kadar tutan nedir diye sorduğumda “OtriNatura” burun spreyi 60₺ dediler. Çoktan ilaçla alakam yok, heralde bu kadar yükselmiştir dedim öyle ya her yer zam üstüne zam ama eve geldikten sonra bu kadar da olabilir mi diye baktığımda ortalama fiyatı 35₺ civarında olduğunu gördüm. Hastalığı ahlaksız ticarete çevirenlere yazıklar olsun, diğer bedduaları içimden okudum.

Comments are closed.