Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez

4.5
(2)

Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cad. No:1, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 510 25 25

Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez Yol Tarifi

Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez

Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Kızlarpınarı Cad. No:1, Alanya – Antalya olan Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez, işletmesine (0242) 510 25 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Baskent Universitesi Alanya Arasatirma Ve Uygulama Merkez Yorumları

  1. Çok yerinde, güzel bir hastane… Sıra beklemiyorsun.. Temiz ve bakkmlı. Personel ilgili… Tahlil ve rontgenlerini hemen oluyor. Tek sıkıntı. Ultrason. Bir haftaya gün veriliyor. Buna çözüm gerekir. Fiyat farkı 40.tl.. Tahlil ve ro tgen farkı 35 TL alınıyor. Devlet hastanesinde sürünmektense burayı tercih size kalmış….

Comments are closed.