Başak Eczanesi

5
(6)

Başak Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : KIZLARPINARI MAHALLESİ, Stad Cd., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 522 20 72

Başak Eczanesi Yol Tarifi

Başak Eczanesi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi KIZLARPINARI MAHALLESİ, Stad Cd., Alanya – Antalya olan Başak Eczanesi, işletmesine (0242) 522 20 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Başak Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Başak Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Başak Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Başak Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Başak Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Başak Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Başak Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Başak Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Başak Eczanesi Yorumları

  1. Eczacı hanımı tanıma fırsatım olmadı. Lâkin eczacı kalfaları Beşir Dal ve Erkan Demir, çok beyefendi, çok kibar ve çok ilgililer. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

  2. Devamlı olarak tercih ettiğim Eczanedir. Çok temiz, tüm ilaçları bulabilirsiniz, yoksa bile getiriyorlar, tecrübeli personel, özellikle Beşir Bey ????
    Başarılarınızın devamını dilerim !

Comments are closed.