Ayse Melahat Erkin Elementary School

4.7
(18)

Ayse Melahat Erkin Elementary School adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacet, Sevdiye Arınç Sk, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 14 49

Ayse Melahat Erkin Elementary School Yol Tarifi

Ayse Melahat Erkin Elementary School

Ayse Melahat Erkin Elementary School Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacet, Sevdiye Arınç Sk, Alanya – Antalya olan Ayse Melahat Erkin Elementary School, işletmesine (0242) 513 14 49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ayse Melahat Erkin Elementary School ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ayse Melahat Erkin Elementary School yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayse Melahat Erkin Elementary School hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ayse Melahat Erkin Elementary School ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ayse Melahat Erkin Elementary School ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ayse Melahat Erkin Elementary School için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ayse Melahat Erkin Elementary School bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ayse Melahat Erkin Elementary School sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Ayse Melahat Erkin Elementary School Yorumları

  1. İlk okulumun geçtiği okul keşke o zamana geri dönsem

  2. Merhaba ilk öncelikle arttik ataturk ilkokulu oldu bu okul güzel bir okul ogretmenlerim arkadaşlarım dan çok memmunum temizlik açısından öğretmen müdür müdür yardımcısı açısından mükemmel ötesi bir okul.

  3. Meraba ben Betül gül 4 a dayim maalesef korana dönemi 2020 2021 ben şu an orda öğrenciyim çok güzel bir okul hijyenik ve öğretmen Ler isteyerek işlerini yapıyorlar Fatma armutlu öğretmenden çok mutluyum:):)herkese başarılar arkadaslarimdan ayrılacağım için uzgunummm

  4. okul süper benim kizim o okulda 4 .sınif a şubesinde okuyor ve mükemmel ayni zamanda fatma öğretmen cok iyi

Comments are closed.