Aydin Hotel

3.9
(105)

Aydin Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızlar Pınarı, Uğurlu Sk. No:14, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 512 64 47

Aydin Hotel Yol Tarifi

Aydin Hotel

Aydin Hotel ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızlar Pınarı, Uğurlu Sk. No:14, Alanya – ANTALYA olan Aydin Hotel, işletmesine (0242) 512 64 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aydin Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aydin Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aydin Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aydin Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aydin Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aydin Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aydin Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aydin Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 105

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Aydin Hotel Yorumları

  1. Yamaç Parasutu ekibi olarak kaldık. İşletmeci şükrü abimize çok teşekkürler son derece ilgili ve yardimsever otel temiz ve düzenli sadece kahvaltı seçeneği biraz az ama bu kalitesini düşürmez tabiiki.

  2. Ekonomik vee pırıl pırıl yıldızlı otelleri aratmayan bir otel.

Comments are closed.