Avukat Kerim Uysal

3.3
(14)

Avukat Kerim Uysal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Canlılar Sok. Partal Apt. No:10 D:11, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 519 49 69

Avukat Kerim Uysal Yol Tarifi

Avukat Kerim Uysal

Avukat Kerim Uysal Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Canlılar Sok. Partal Apt. No:10 D:11, Alanya – Antalya olan Avukat Kerim Uysal, işletmesine (0242) 519 49 69 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Avukat Kerim Uysal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Avukat Kerim Uysal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Avukat Kerim Uysal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Avukat Kerim Uysal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Avukat Kerim Uysal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Avukat Kerim Uysal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Avukat Kerim Uysal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Avukat Kerim Uysal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Avukat Kerim Uysal Yorumları

  1. Bir isim için uğradım,danısmanlık hizmeti aldım,memnun ayrıldım,iș davalarını en iyi olarak takip edilen avukatlik ofisi,tavsiye ediyorum

  2. Ben davami ona vedigim icin pismanim.3600 den dolayi ayrildigim isyerinden parami alamadigim icin dava vekaletimi verdim. Davanin sonuclanmasi 3,5 yil sürdü.Davayi kazandik kazandigim para ile ilgili makbuz vermedi,sordugum zaman aldigim cevap ne kadar para alacagin belli zaten ,ben bilmiyorum ne kadar alacagimi artik size ne verirse ona razi olmak durumundasiniz. ..Hic güven vermiyor bir hukukcu olarak.Internet sitesiyok, Email adresi yok,wahtapp kullanmiyor Kesinlile tavsiye etmiyorum .

  3. Davalarını eksiksiz takip eden, işini son derece ciddiyetle yapan bir hukuk bürosu.. iş davalarinda son derece profesyonel ve donanımlı. Kimsenin kazanamayız diye almadığı bir iş davamızı aldı ve cok da başarılı,lehimizde ilerliyor dava..Özellikle haksızlığa uğramış tüm çalışanlara şiddetle Kerim Uysal ı tavsiye ederim.

Comments are closed.