Avlion Boutique Hotel

4.8
(9)

Avlion Boutique Hotel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Damlataş Cd. No: 52, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0533 781 95 45

Avlion Boutique Hotel Yol Tarifi

Avlion Boutique Hotel

Avlion Boutique Hotel ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Damlataş Cd. No: 52, Alanya – ANTALYA olan Avlion Boutique Hotel, işletmesine 0533 781 95 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Avlion Boutique Hotel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Avlion Boutique Hotel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Avlion Boutique Hotel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Avlion Boutique Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Avlion Boutique Hotel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Avlion Boutique Hotel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Avlion Boutique Hotel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Avlion Boutique Hotel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Avlion Boutique Hotel Yorumları

  1. Çevre otellerin en iyisi kesinlikle. Kaliteli ve gerçekten çok temizdi. Yemeklerine bayıldım. Özellikle rump steak çok lezizdi. Otelin konumu her yere yürüme mesafesinde. Personeller aşırı ilgiliydi. Her şey için teşekkürler tekrar geleceğim hemde en yakın zamanda ????

Comments are closed.