Atılım Halı Yıkama Hizmetleri

5
(7)

Atılım Halı Yıkama Hizmetleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Şevket Tokuş Cd., Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 513 20 10

Atılım Halı Yıkama Hizmetleri Yol Tarifi

Atılım Halı Yıkama Hizmetleri

Atılım Halı Yıkama Hizmetleri Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Şevket Tokuş Cd., Alanya – Antalya olan Atılım Halı Yıkama Hizmetleri, işletmesine (0242) 513 20 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atılım Halı Yıkama Hizmetleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Atılım Halı Yıkama Hizmetleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Atılım Halı Yıkama Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Atılım Halı Yıkama Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Atılım Halı Yıkama Hizmetleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Atılım Halı Yıkama Hizmetleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Atılım Halı Yıkama Hizmetleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Atılım Halı Yıkama Hizmetleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Atılım Halı Yıkama Hizmetleri Yorumları

  1. Halılarımı çok güzel temizlemişsiniz ellerinize sağlık.Firmanızı herkese tavsiye ediyorum.başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.hayırlı işler bol kazançlar..

  2. Halılarımı 3 günde yıkayıp teslim ettiler. Mükemmel servis.

Comments are closed.