Anatolia Private Hospital

3.5
(263)

Alanya Anatolia Private Hospital adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kadıpaşa, Stad Cd. 28/A, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 522 62 62

Alanya Anatolia Private Hospital Yol Tarifi

Alanya Anatolia Private Hospital

Alanya Anatolia Private Hospital Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kadıpaşa, Stad Cd. 28/A, Alanya – Antalya olan Alanya Anatolia Private Hospital, işletmesine (0242) 522 62 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Anatolia Private Hospital ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Anatolia Private Hospital yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Anatolia Private Hospital hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Anatolia Private Hospital ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Anatolia Private Hospital ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Anatolia Private Hospital için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Anatolia Private Hospital bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Anatolia Private Hospital sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 263

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Anatolia Private Hospital Yorumları

  1. ayakla giren çoğu hastayı anjuya sokup ölüme sürükleyen hastane. siz siz olun özellikle o ilyas denilen damar cerrahisi adama siz siz olun gitmeyin. başhekim zaten ticari mantık. hasta hakları denilen bir adam koymuşlar oraya maaşını hastane veriyor. çok çok hakkımı savundu!! Allah sizi islah eylesin. Allah korkusu kalmışsa tabii. AŞIRI DERECEDE TECRÜBESİZ YENİ MEZUN HEMŞİRELERLE DOLU HASTANE. Gidip görün her servise bakın..

  2. 10 nisan 2021 gecesi bebegimi atesle götürdum. Kapida bekleyen kiz kesinlikle gorevinden alinmali. Sanki doktormus gibi bebege uygulamadigim seyler icin beni tersledi. doktor bebege bakip fitil verdi recete yazdi ve aciklama yapmadan gitti. Siz annesininiz napmaniz gerektigini bilmiyor musunuz dedi. Hastalik hali ile oraya gittik ve cok tersti. Ukala ve insanlarla konusmayi bilmeyen kisiler hastanelerde calismasin lütfen.

  3. Hastane hijyen olarak temiz olması dışında hasta bakımı berbat yoğun bakımda yatan bir hastaya sus kes diye konuşan bir personele sahip verirseniz parayı sadece hijyene verirsiniz hastamıza iyi bakım yok canı ile uğraşan bir hastanın bakımını iyi yapmayan birde özel bir hastane bir an evvel personeline çeki düzen vermesi gerekiyor

  4. 15 mayıs akşam 10:30 sularında 2 yaşındaki oğlumu hastanenize getirdim dr unuz daha hastaya bakmadan uzaktan göz le muayene yapıp şurup ve fitil verip gönderdi.
    16 mayıs gece 03:30 civarında 38.5 derece ateşle hastaneye tekrar müracaat ettiğimizde bensize ilaç yazdım ne yapabilir gibi bir cevapla karşılaştık 38.5 derece ateş ile dr mudahele etmesi gerekirken ne yapabilecegini bana soruyor istersen igne istersen serum takayım diye cevepla karşılaştım ve hasyamı alıp cıktım hiç memnun kalmadım değerlendirmeyi dikkate alınız gerekeni yapınız sn anadolu hastanesi..

  5. Bundan bir ay önce sinir sıkışması sebebiyle ellerimden ameliyat oldum. Dün de boyumdan fıtık ameliyatı oldum. Bu iki başarılı ameliyatı yapan Nejmi Kıymaz doktoruma çok teşekkür ediyorum. Kendisi benimle çok ilgilendi. Ellerimdeki ve boyumdaki sorundan kurtardı. Benim gibi şikayeti olan varsa Nejmi Hocama görünmeden ameliyat olmasın. Nejmi Hocam ve ekibinden allah ondan razı olsun. Saygılar sevgiler.

Comments are closed.