Alsancak Unlu Mamuller Mutfak

4.3
(33)

Alsancak Unlu Mamuller Mutfak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : kadıpaşa mahallesi şevket tokuş caddesi hacıince apt.no 59/D, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 528 49 94

Alsancak Unlu Mamuller Mutfak Yol Tarifi

Alsancak Unlu Mamuller Mutfak

Alsancak Unlu Mamuller Mutfak ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi kadıpaşa mahallesi şevket tokuş caddesi hacıince apt.no 59/D, Alanya – ANTALYA olan Alsancak Unlu Mamuller Mutfak, işletmesine (0242) 528 49 94 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alsancak Unlu Mamuller Mutfak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alsancak Unlu Mamuller Mutfak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alsancak Unlu Mamuller Mutfak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alsancak Unlu Mamuller Mutfak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alsancak Unlu Mamuller Mutfak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alsancak Unlu Mamuller Mutfak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alsancak Unlu Mamuller Mutfak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alsancak Unlu Mamuller Mutfak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alsancak Unlu Mamuller Mutfak Yorumları

  1. Alanayada güzel izmiri hatirlatan oldukça güzel bi yer fiyatlar oldukça uygun emsalleri olan kafelerden cok daha iyi bi hizmet bulabilirsiniz temiz ve guzel bi yer.

  2. Harika lezzetleri ve güler yüzlü personelleri var. Ve fonda çalan caz keyifli bir mekan haline getiriyor.

  3. Bu işletme çalıştırdığı personellerinin maaşını vermiyor.kul Hakkı yemekten başka bir bildikleri yok.ayıp günah nedir bilmiyorlar. Lütfen buradan alışveriş yapmayın!!!

  4. Enfes lezzetler, uygun fiyatları aktoros bile var daha ne olsun ????????????????????

  5. Bir kaç kez alışveril yaptım ortalama bir mekan. İyi değil kötü de değil.

Comments are closed.