Alis Gym Fitness

3.5
(6)

Ali’s Gym Fitness adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı, Bulut Sk. Huzur Sitesi D:9/A, Alanya – Antalya

Telefon : 0532 587 19 59

Ali’s Gym Fitness Yol Tarifi

Ali’s Gym Fitness

Ali’s Gym Fitness Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı, Bulut Sk. Huzur Sitesi D:9/A, Alanya – Antalya olan Ali’s Gym Fitness, işletmesine 0532 587 19 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ali’s Gym Fitness ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ali’s Gym Fitness yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ali’s Gym Fitness hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ali’s Gym Fitness ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ali’s Gym Fitness ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ali’s Gym Fitness için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ali’s Gym Fitness bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ali’s Gym Fitness sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alis Gym Fitness Yorumları

  1. Bi süre gitmiştim. İlgisizler. Sahibi genelde salonda değil. Aylık ücreti ödüyosun kafana göre takılıyosun aletlerle doğru yanlış. Kimin hangi saatte geldiği belli değil, bi program yok. Haliyle bazen yoğun olabiliyo bazen de tek siz oluyosunuz. Şansa artık.

  2. Bölgenin en bilgili antrenörü aynı zamanda şampiyon ????????????????????????????????

Comments are closed.