Alanyalılar Tourism

2.3
(16)

Alanya Alanyalilar Tourism adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Belediye karş.Akbank ark. Şekerhane Mh.Atatürk cd.Kaptanoğlu sk.No•1/B Alanya, Alanya – Antalya

Telefon : (0242) 512 98 57

Alanya Alanyalilar Tourism Yol Tarifi

Alanyalilar Tourism Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Belediye karş.Akbank ark. Şekerhane Mh.Atatürk cd.Kaptanoğlu sk.No•1/B Alanya, Alanya – Antalya olan Alanyalilar Tourism, işletmesine (0242) 512 98 57 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanyalilar Tourism ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanyalilar Tourism yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanyalilar Tourism hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanyalilar Tourism ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanyalilar Tourism ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanyalilar Tourism için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanyalilar Tourism bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanyalilar Tourism sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanyalılar Tourism Yorumları

  1. 15 farklı firma ile yolculuk yaptım en kötü en rezalet firma diyebilirim otobüs resmen dökülüyor kimseye tavsiye etmem

  2. Berbat bir firma her ilçe her yol kenarı her yerde durdu. Muavin tavır davranışları hiç hoş değil. Mecbur değilseniz binmeyin.

Comments are closed.