Alanya Tekne Turları

4.4
(41)

Alanya Alanya Tekne Turları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yeni çarşı mahallesi zambak sokak, Hükümet Cd., Alanya – undefined

Telefon : 0536 289 25 07

Alanya Alanya Tekne Turları Yol Tarifi

Alanya Tekne Turları

Alanya Tekne Turları undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yeni çarşı mahallesi zambak sokak, Hükümet Cd., Alanya – undefined olan Alanya Tekne Turları, işletmesine 0536 289 25 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Tekne Turları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Tekne Turları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Tekne Turları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Tekne Turları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Tekne Turları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Tekne Turları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Tekne Turları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Tekne Turları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Tekne Turları Yorumları

  1. Tekne turuna vereceğiniz paraya yazık.adamlar Türkleri daha pahalı fiyata taşıdığını duydunuz mu.zaten türklerle işleri yok dahası mi.ne gezinti ne eylence yemekleri de bit halta yaramiyor nede yüzme yerleri.paranıza yazık etmeyin.zaten alanya girişinde yol kenarında gördüğünüz sahiller de yuzebilirsiniz.(iki yerde duruyor) yemek için bir yerde duruyor sanki dersiniz pazarda duruyor tekneye biri geliyor kavun satiyor biri geliyor botla gezmek isteyen varmi diyor.tamamen para sövüşleme yeri.çalisanlarin ulalaliklari çabası.

  2. Samimiyet ve güler yüzlü personeli ilgi alakası güzel bi işletme ailemle gittik memnun kaldık tavsiye ederim.

  3. Bütün organizasyon çok güzel. Ama atlama ve yüzme kısmında duran turuncu şortlu personel özellikle yerli turistlere karşı çok kaba. Haddini bilmiyor, bahsettiğim tekne bu arada Macellan.

  4. Kesinlikle alanyada tekne turu yapmayı hizmet yok zaten ama hiç güzel bir koya gitmiyorlar koyun gibi herkesi biyere tıkıyorlar yemek berbat çıralı adrasan kemer buralarda çıkın turlara iyi yorum yazan kesinlikler kendileri mümkünse alanya ya gelmeyin

Comments are closed.