Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.2
(15)

Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Güller Pınarı Mh. – Antalya

Telefon : (0242) 513 00 20

Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Yol Tarifi

Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Güller Pınarı Mh. – Antalya olan Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, işletmesine (0242) 513 00 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Yorumları

  1. lise hayatimin son 2,5 senesini kolpa bi müdürün okulunda çürütmusum. o müdür oldugu sürece kimseye tavsiye etmem.

  2. Ben baktim ve orda lise ve yanindada ortaokul vardi o orta okul kizlar içinmi erkekler içinmi

  3. 2000 li yıllardan önce imam hatipler kapatılmaya çalışılmış. Çok başarılı öğrencileri varmış. Umarım yine manen ve madden dengeli bir topluluk gelir. Bu okulda 2003-2007 yılları arasında eğitim aldım. O zaman kız erkek karma imam hatip lisesi idi. Karma eğitim iyi değil. Umarım şimdi ve gelecekte sırf kızlara yönelik olduğu için daha iyi ve hayırlı olur. Allah kız kardeşlerimizin ve hepimizin hayatını güzel duygularla iffet,haya,takva ile süslemeyi nasip etsin.

Comments are closed.