Alanya Kiralık Araçlar

3.2
(6)

Alanya Kiralık Araçlar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sugözü, Alanya – ANTALYA

Telefon : 0534 033 22 42

Alanya Kiralık Araçlar Yol Tarifi

Alanya Kiralık Araçlar

Alanya Kiralık Araçlar ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sugözü, Alanya – ANTALYA olan Alanya Kiralık Araçlar, işletmesine 0534 033 22 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Kiralık Araçlar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Kiralık Araçlar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Kiralık Araçlar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Kiralık Araçlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Kiralık Araçlar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Kiralık Araçlar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Kiralık Araçlar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Kiralık Araçlar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Kiralık Araçlar Yorumları

  1. Eski, kirli arabalar. Birinde oturmak bile tatsız, bir çalışanı boşuna beklediler, anlaşmaya rağmen, kullandıktan sonra arabayı yıkamaya bile zahmet etmediler. Tüm araba kaplaması çizildi. Bir tür çamurlu salon

Comments are closed.