Alanya Çadır Kampı İncekum

4.1
(79)

Alanya Alanya Çadır Kampı İncekum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Merkez, Alanya Sokak, Çadır Kampı, İncekum Sk., Çekmeköy – undefined

Telefon : Belirtilmemiş.

Alanya Alanya Çadır Kampı İncekum Yol Tarifi

Alanya Çadır Kampı İncekum

Alanya Çadır Kampı İncekum undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Merkez, Alanya Sokak, Çadır Kampı, İncekum Sk., Çekmeköy – undefined olan Alanya Çadır Kampı İncekum, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Çadır Kampı İncekum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Çadır Kampı İncekum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Çadır Kampı İncekum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Çadır Kampı İncekum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Çadır Kampı İncekum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Çadır Kampı İncekum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Çadır Kampı İncekum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Çadır Kampı İncekum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Çadır Kampı İncekum Yorumları

  1. Gayet mükemmel bir ortam orman kampi gibi bir yerde bence en önemli özellik lavoba WC olması ve temiz olması.aile ile gelinebilecek nezih ve sakin bir yer. Sadece tek sıkıntı haftasonu kalabalık olması yer konusunda sıkıntı çekebilirsiniz haftasonlarinda. Erken davranıp gayet uygun yerler bulunabilir mesela cuma öğle civarları.deniz için deniz ayakkabısi şart.

  2. Hiç memnun kalmadığımız bir yer. Çok fazla kalabalık. Çadırlar birbirine çok yakın. Tuvaletler kirliydi. Bulaşık alanları yetersiz ve kirliydi. Denize girmek için yürümek gerekiyor. Ve denize girilebilecek alan çok küçük o nedenle insanlar dip dibe girmek zorunda kalıyor.Özellilkle genç çiftler için hiç uygun bir ortam değil. Bir gece bile kalamayıp kamp alanını terk ettik. Hiç önermiyorum.

  3. Biraz sıkışık bir düzen var.Sıcak su yok. Akşamları otellerden müzik sesleri geliyor ama rahatsız etmedi eklemek istedim çünkü konumunuza göre değişir. eksikleri var fakat kamp alanları güzel. Market bulunuyor ekmek olması iyi sahili güzel biraz taşlı,isterseniz kendinize ait buzdolabı alabiliyorsunuz. Bulaşık yıkama yerleri geniş. teşekkürler

  4. Harika bir ormanın içinde çekirge seslerinin eşliğinde bir cennet.Gayet yaşanılabilir ve tabiat ananın tamda içi.Temizliği her gün yapılıyor,ilaçlaması yapılıyor ,personeli Güler yüzlü Yani kamp denince ilk akla gelen yer bence burası

Comments are closed.