Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education

3.6
(23)

Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kestel, Alanya –

Telefon : (0242) 510 61 30

Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education Yol Tarifi

Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty of Education

Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kestel, Alanya – olan Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education, işletmesine (0242) 510 61 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Alaaddin Keykubat University Faculty Of Education Yorumları

  1. Telefonu açmıyorlar nasıl yık*k bir üniversite bu (dekan adamdır).

  2. Kardiyoloji doktoru hakan Şengül …hasta dostu doktor,odasından çıkan her hastanın yüzü gülüyor. Binlerce teşekkür ..Iyi ki varsınız

  3. Arkadaşlar bu ünivesiteyi seçicek olanlara söylüyorum Alanya çok pahalı bir şehir. SİZE TAVSİYEM SAKIN GELMEYİN….

Comments are closed.