Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi

3.6
(9)

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kestel, Merines Cd., Alanya –

Telefon : (0242) 510 60 60

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi Yol Tarifi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kestel, Merines Cd., Alanya – olan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi, işletmesine (0242) 510 60 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Kestel Yerleşkesi Yorumları

  1. Kardiyoloji ve kalpdamar haricin de baska bölüm çalışmıyor
    Kalpdamar bölümününde yoğun bakim bölümü yok büyük ihtimalle yatıracak servisi de yoktur ayaktan tedavi olacaksaniz doktorları (kalpdamar in) harika

  2. Burası benim dedimin okulu ama dedem öldü Allah rahmet eylesin dede

Comments are closed.