Alanya Aile Sagligi Merkezi

3.4
(5)

Alanya Aile Sagligi Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Saray, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:14, Alanya – ANTALYA

Telefon : (0242) 512 71 88

Alanya Aile Sagligi Merkezi Yol Tarifi

Alanya Aile Sagligi Merkezi

Alanya Aile Sagligi Merkezi ANTALYA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Saray, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:14, Alanya – ANTALYA olan Alanya Aile Sagligi Merkezi, işletmesine (0242) 512 71 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya Aile Sagligi Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alanya Aile Sagligi Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alanya Aile Sagligi Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alanya Aile Sagligi Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alanya Aile Sagligi Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alanya Aile Sagligi Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alanya Aile Sagligi Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alanya Aile Sagligi Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Alanya Aile Sagligi Merkezi Yorumları

  1. Yanlışlıkla gitmeyin. Bu konumda sağlık ocağı yok.

  2. Açlık kan şekeri Kan yağları LDL,HDL,TG)T3 T4HORMONLARI SAAT KACTA YPIYORSUNIZ UCRETI NEKADARDIR CEVAPVERIRSENIZ TEŞEKÜRLER

Comments are closed.