Akdeniz Surucu Kursu

4.5
(12)

Akdeniz Surucu Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane Mah. Eczacılar Cad., Bacaksızoğlu İşhanı Kat:5 –

Telefon : (0242) 513 08 08

Akdeniz Surucu Kursu Yol Tarifi

Akdeniz Surucu Kursu ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane Mah. Eczacılar Cad., Bacaksızoğlu İşhanı Kat:5 – olan Akdeniz Surucu Kursu, işletmesine (0242) 513 08 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akdeniz Surucu Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akdeniz Surucu Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akdeniz Surucu Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akdeniz Surucu Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akdeniz Surucu Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akdeniz Surucu Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akdeniz Surucu Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akdeniz Surucu Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya Akdeniz Surucu Kursu Yorumları

  1. Ehliyet konusunda profosyonel ekip ehliyeti almamak mümkün değil

  2. Sürücü kursumdan çok memnun kaldım. Hocalar mükemmel, çok profesyonel, ilgili işini severek yapıyorlar. Okul müdürü Harun bey başta olmak üzere Dursune hoca, Şükrü hoca ve Özhan hocalarıma çok çok teşekkür eder başarılarını hep en yüksek seviyede sürdürmelerini dilerim

  3. çok ilgili bir kurs, direksiyon hocamın da sabır ve özverisi yardımıyla ilk sınavımda geçtim. teşekkürler.

Comments are closed.