X Burger

4.8
(50)

X Burger Alanya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane, Müftüler caddesi, Demirciler Sk. 20/a, Alanya – Antalya

Telefon : 0532 394 87 97

X Burger Alanya Yol Tarifi

X burger alanya

X Burger Alanya Antalya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane, Müftüler caddesi, Demirciler Sk. 20/a, Alanya – Antalya olan X Burger Alanya, işletmesine 0532 394 87 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca X Burger Alanya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan X Burger Alanya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. X Burger Alanya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak X Burger Alanya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan X Burger Alanya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. X Burger Alanya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. X Burger Alanya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada X Burger Alanya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 50

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Alanya X Burger Yorumları

  1. Çok Temiz Bir İşletme.Çok Memnun Kaldık.Yiyecekler Çok Lezzetli.Herkese Tavsiye Ederim….????????????????????????????

  2. Alanyada Hamburger Olayına Son Noktayı Koyan XBurger Elinize Emeğinize Sağlık ???? Hamburger Severlerin Denemesini Tavsiye Ederim ????

  3. Xburger harika tatlara evsehipligi yapan alanya merkezde bulunan nezip bir mekan tüm dost ve arkadaşlarımıza tavsiye ederiz.. kaliteyi uzaklarda aramayin ne burger king ve mc donalds

    Alanyaya X BURGER YETER

  4. ekmekleri biraz büyük, mekan küçücük ama hamburger lezzetli. fiyatları da normal

  5. Yemekleri güzel, gitmeye değer bir yer, alanı fazla büyük değil. Çalışanlar samimi değil akşam olsada eğlence başlasın gibiler ya da eve gitsek uyusak gibi duruyorlar.

Comments are closed.